Nasz zespół

 • Justyna Jach

  lekarz dentysta Justyna Jach

  lekarz dentysta Justyna Jach

  Read More
 • Anna Godlewska-Siciarek
  Fizjoterapeuta

  Specjalista Drugiego Stopnia Fizjoterapii z ponad 30-letnim doświadczeniem w zawodzie. Jest Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF) Oddziału Zachodniopomorskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej. Swoją największą pasję (obok jazdy na nartach) stale rozwija podczas specjalistycznych szkoleń z zakresu fizjoterapii w stomatologii, PNF, Neuromobilizacji, Terapii Cranio Sacralnej, Terapii Manualnej i wielu innych. Zdobytą wiedzę już…

  Specjalista Drugiego Stopnia Fizjoterapii z ponad 30-letnim doświadczeniem w zawodzie.

  Jest Wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF) Oddziału Zachodniopomorskiego oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej Holistycznej.

  Swoją największą pasję (obok jazdy na nartach) stale rozwija podczas specjalistycznych szkoleń z zakresu fizjoterapii w stomatologii, PNF, Neuromobilizacji, Terapii Cranio Sacralnej, Terapii Manualnej i wielu innych.

  Zdobytą wiedzę już od ponad 15 lat wykorzystuje z sukcesem w swoim gabinecie w Szczecinie, gdzie skupia się głównie na pacjencie stomatologicznym. We współpracy z innymi specjalistami leczy dysfunkcje narządu żucia (bruksizm, zgrzytanie, ścieranie zębów, czy ból stawów skroniowo – żuchwowych). Pomaga pacjentom cierpiącym na chroniczne bóle głowy, karku oraz całego narządu ruchu. Prowadzi również rehabilitację onkologiczną dla pacjentek po mastektomii.

  Prywatnie jest wielką miłośniczką dobrego kina opartego na faktach oraz świeżo wyratrakowanych stoków narciarskich.

  Read More
 • Bartosz Główczyński
  specjalista chirurg szczękowo-twarzowy

   Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem ukończyłem w 2006r. Po studiach w rodzinnym Szczecinie pracowałem w renomowanej klinice ortodoncji i implantologii. W 2016 roku uzyskałem specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej, którą odbywałem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej PUM, gdzie pod okiem wybitnych krajowych specjalistów zgłębiałem tajniki wiedzy. Jestem członekiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej….

   Studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem ukończyłem w 2006r. Po studiach w rodzinnym Szczecinie pracowałem w renomowanej klinice ortodoncji i implantologii. W 2016 roku uzyskałem specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej, którą odbywałem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej PUM, gdzie pod okiem wybitnych krajowych specjalistów zgłębiałem tajniki wiedzy. Jestem członekiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Aktualnie jestem również asystentem w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej PUM.

  Relaksuję się jazdą na rowerze i spotkaniami z przyjaciółmi. Jestem wielkim miłośnikiem motoryzacji.Sympatię wśród pracowników zyskuję niekonwencjonalnym poczuciem humoru, a wśród pacjentów nietuzinkowym podejściem.

  Read More
 • lighthouse dental dentysta stomatolog szczecin dominika polak joanna serewa
  Joanna Serewa
  Dr n.med.

  Specjalista protetyki stomatologicznej Specjalność zaburzenia czynnościowe narządu żucia, ortodoncja estetyczna Invisalign, ortodoncja funkcjonalna. Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Przez 13 lat związana z Zakładem Protetyki Stomatologicznej PUM w Szczecinie. W 2013 roku ukończyła studia doktoranckie na PUM. Tytuł pracy doktorskiej: „Wpływ krzywizny lordozy szyjnej na czynność stawów skroniowo-żuchwowych w badaniu aparatem Cadiax Compact 2”. …

  Specjalista protetyki stomatologicznej

  Specjalność zaburzenia czynnościowe narządu żucia, ortodoncja estetyczna Invisalign, ortodoncja funkcjonalna.

  Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Przez 13 lat związana z Zakładem Protetyki Stomatologicznej PUM w Szczecinie. W 2013 roku ukończyła studia doktoranckie na PUM. Tytuł pracy doktorskiej: „Wpływ krzywizny lordozy szyjnej na czynność stawów skroniowo-żuchwowych w badaniu aparatem Cadiax Compact 2”.  Od 2004 roku prowadzi własną praktykę , przez kilka lat pracowała w prywatnej szczecińskiej klinice stomatologicznej jako specjalista diagnostyki zaburzeń czynnościowych narządu żucia. Od 2017 roku współwłaścicielka Lighthouse Dental kliniki stomatologiczno-estetycznej w Szczecinie.  Od początku swojej działalności interesowała się zaburzeniami czynnościowymi narządu żucia: stawami skroniowo-żuchwowymi, zaburzeniami zwarcia, zaburzeniami mięśniowymi, bruksizmem. Poszerza swoją wiedzę na licznych kursach w Niemczech (Bumann, Ketchner), Austrii (Schindler – szkoła Slavicka) oraz wśród wykładowców ze Stanów Zjednoczonych ( m.in. Kerstein – T-Scan, Dawson, McArthur, Walker, Piper, Droter i inni).

  Członkini organizacji IAO – International Assotiation for Orthodonitics.

  Prywatnie interesuje się projektowaniem wnętrz, zdrowym odżywianiem, fotografią. Nie usiedzi długo w jednym miejscu, uwielbia podróże także w ramach poszerzania wiedzy

  autorka bloga http://zabiwnetrze.blogspot.com/

  Read More