Co to jest Invisalign?

Invisalign to aparat prostujący zęby w formie przezroczystych nakładek  – niewidocznych na zębach. Dzięki zaawansowanej technologii obrazowania 3D najpierw zeskanujemy Twoje zęby i opracujemy plan leczenia tak abyś mógł zobaczyć na ekranie komputera w formie ruchomej animacji jak szybko i w jaki sposób będą się prostować Twoje zęby. Jeszcze przed leczeniem możesz zobaczyć jak będą wyglądały po leczeniu! A to wszystko w dużo krótszym czasie niż przy standardowych naklejanych na zęby, metalowych aparatach  – bez metalowych zamków i drutów w buzi.

 

 

Invisalign porównanie Szczecin

 

Czy wiesz że w 1945 roku dr Kiesling przewidział, że pewnego dnia nowoczesna technologia umożliwi zastosowanie szeregu pozycjonerów, które zmuszą zęby do zmiany położenia w ramach leczenia ortodontycznego? To co było kiedyś szczytem marzeń dziś jest dostępne również dla Ciebie!
Wykorzystując projektowanie komputerowe Align Technology produkuje zestaw przezroczystych alignerów Invisalign dopasowanych do konkretnego pacjenta. Każdy aligner (nakładkę) nosi się po kolei aby zapewnić stopniowe przemieszczanie zębów w górnym i dolnym łuku. Nakładki są wygodne, leczenie nie sprawia dolegliwości, nakładki zdejmuje się do jedzenia i do mycia zębów.

 

 

Invisalign metamorfoza szczecin
Pacjent w trakcie leczenia efekt po 15stu nakładach.

 

Invisalign jest dostępny w 45 krajach, a leczyło się już nim ponad 5 milionów osób.
Zapraszamy na konsultacje do Lighthouse Dental.

Umów się na wizytę!

+48 732 530 009 ul. Arkońska 51/5 ; 70-455 Szczecin