Stomatolog Szczecin

Stomatolog Szczecin

Lighthouse Dental to nowoczesny stomatolog (Szczecin i okolice) – partner dla wszystkich, którzy chcieliby jak najdłużej zachować dobre zdrowie i zapobiegać stresowi związanemu z jego stopniową utratą. Zawsze zaczynamy od dokładnego badania zębów, szkliwa i okolic przyzębia, ale interesuje nas także ogólny stan pacjenta, nawyki higieniczne, historia jego zdrowia, przebyte i trapiące go aktualnie schorzenia, które mogą mieć wpływ na stan jamy ustnej. Jedynie holistyczne podejście może sprawić, że osoby odwiedzające nasz gabinet będą robić to nie tylko wtedy, gdy schorzenia zębów i bolesne doświadczenia nie pozostawią im innego wyjścia. Cieszymy się, gdy opuszcza nas pacjent nie tylko wyleczony, z olśniewającym uśmiechem. Chcemy, by wyszedł również w znakomitym nastroju, z wiedzą i planem na codzienne dbanie o zęby.

Myślimy nie tylko o borowaniu i plombach. Nasz cel to Twoje zdrowe zęby i pogoda ducha

Patrzymy na usługi stomatologiczne nieco szerzej – Lighthouse Dental przywraca uśmiech w pełnej skali. Zdrowie i estetyczny wygląd jamy ustnej to wyzwanie, a przy realizacji wyzwań nie uznajemy kompromisów. Leczenie kanałowe, wypełnianie ubytków, wzmacnianie szkliwa są podstawą każdej wizyty na fotelu dentystycznym, ale próbujemy wyjść poza schemat solidnego wykonywania specjalistycznych zabiegów. Zależy nam, by wraz ze stanem uzębienia coraz lepsze stawało się także zdrowie i samopoczucie pacjenta w znaczeniu ogólnym.

Mamy nowoczesne narzędzia, by skuteczniej zadbać o Twój uśmiech

Przy pomocy nowoczesnego programu Digital Smile Design proponujemy wizualizację obrazu zębów po wykorzystaniu wszystkich możliwości poprawy ich stanu i wyglądu. Decyzja zawsze należy do pacjenta, choć warto zauważyć, że wielu z nich z radością i zaskoczeniem przyjmuje ostateczne efekty leczenia. Zależy nam nie tylko na odbudowie uzębienia, ale także świadomości własnego ciała i zdrowia. Badanie aparatem T-scan sprawia, że dzięki precyzyjnej diagnostyce stawów skroniowo-żuchwowych oraz mięśni narządu żucia możemy zaproponować coś więcej niż jedynie tradycyjną likwidację bólu zębów.

Zadzwoń do nas – umów się na wizytę

+48 732 530 009