Medycyna estetyczna

Dlaczego łączymy stomatologie z medycyną estetyczną?

Lekarz stomatolog, który zajmuje się zabiegami chirurgicznymi, ortodoncja czy implantologia, ma niesamowitą wiedze na temat budowy twarzy i okolic do niej przyległych.

Na co dzień obserwuje zachowanie tkanek w jej obszarze. Jest praktykiem, który regularnie wykonuje powyższe zabiegi, wiele razy znieczula pacjentów. W jego zawodzie wymagane są zdolności manualne. Gdy doda się do tego wiedze i wyczucie piękna, otrzymujemy idealne predyspozycje do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Na tym zgranym polaczeniu pacjent otrzymuje w jednym miejscu holistyczna usługę pod postacią osocza bogatoplykowego IPRF, wypełniaczy kwasem hialuronowym, botoksu, kolagenu, nici liftingujących czy  bezoperacyjny lifting powiek przy pomocy plazmy IQ.

Nie koncentrujemy się tylko na jednym elemencie twarzy, ale łączymy interdyscyplinarna stomatologie z medycyna estetyczna, by osiągnąć atrakcyjne i harmonijne rysy twarzy.

Inteligentne rozwiązanie do bezinwazyjnego liftingu powiek

Skóra wokół oczu zmienia się wraz z upływem lat. Traci swoją naturalną elastyczność i sprężystość. Kiedyś piękne, naturalne oczy z wiekiem stają się coraz mniejsze, skóra wokół nich robi się ciemniejsza i bardziej pomarszczona. Sińce pod oczami, opadające powieki są jawnym dowodem nie tylko nieprzespanych nocy czy przepracowania, ale pierwszym, zauważalnym dowodem starzenia się skóry. Nasze spojrzenie nie wzbudza już takiego zachwytu jak kiedyś. I chociaż czasu nie zatrzymamy, mamy inteligentne rozwiązanie, by przywrócić atrakcyjność spojrzenia, młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Poznaj inteligentną technologię z wykorzystaniem czwartego stanu skupienia – PLAZMY!

  • to proste i bezpieczne urządzenie do wykonania bezinwazyjnego liftingu powiek, pozwalające uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu
  • urządzenie wykorzystuje mikrowiązki plazmy, działając jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia się z codziennej aktywności
  • pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia, odmłodzić wygląd i spojrzenia
  • stosowany w korekcji powiek zarówno u kobiet jak i mężczyzn

Kwas hialuronowy

Toksyna botulinowa

SonoQueen